poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Chirurdzy

Są takie chwile w naszym życiu ,kiedy miłość naprawdę pokonuje wszystko: Wyczerpanie ,brak snu , wszystko.A później nadchodzą takie chwile kiedy wydaje się że miłość nie daje nam nic...po za bólem.

Twoje życie jest darem. Zaakceptuj je. Nieważne, jak bardzo popieprzone, czy bolesne wydaje się być Niektóre sprawy potoczą się tak, jak było im to pisane od początku... Jak przeznaczone im było się wydarzyć.

Nie zawsze jesteśmy zwycięzcami. Ale nie jesteśmy leniwi. Ryzykujemy. Idziemy na całość. Dajemy z siebie wszystko. A czasami, tak, wypadamy z gry. A czasami,, zdobywasz bazę.

Kiedy byliśmy dziećmi, łatwo było nas zrozumieć. Jeden płacz oznaczał, że jesteś głodny... Inny, że jesteś zmęczony. Dopiero dorastając, stajemy się skomplikowani. Przestajemy wyrażać swoje uczucia, stawiamy mury. Dochodzi do tego, że nigdy nie wiemy co ktoś naprawdę myśli i czuje. Bez powodu stajemy się mistrzami kamuflażu.

-

A gdybyśmy przestali chować się, tworzyć mury? Gdybyś miał powiedzieć komuś wszystko, co kiedykolwiek przeszło Ci o nim przez myśl? Gdybyś powiedział co Cię irytuje, za co kogoś uwielbiasz? Albo przestał się bać. Dlaczego my tak cholernie boimy się przestać się bać. Pozwalamy, żeby strach przed porażką wykluczał nas z walki. Ale czekaj, to jesteś Ty. Ty zawsze wygrywasz. A nawet jeśli do tej pory tak nie było, zawsze możesz to zmienić. Więc dalej, ruszaj, bądź odważny, nie bój sie wyrażać uczucia, pokazywać ludziom, że Ci na nich zależy. Jestem pewna, ze nikomu tym krzywdy nie wyrządzisz, a chyba każdy z nas woli wiedzieć, że jest ważny, czy wręcz określiłbyś go słowem "niesamowity". Wyrażajcie te pieprzone uczucia, duszenie ich w sobie jest autodestruckyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz