środa, 6 października 2010

Jeśli być złą dziewczynką, to naprawdę złą.

"A jeśli chodzi o zniszczenie mnie, z radością zobacze jak próbujesz."
"Masz być pewna siebie, dumna, masz cały świat u stóp, to Ty rozdajesz karty. Ty tu rządzisz."
"Nie pozwól, aby ktoś ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu żebyście nie miały tego osiągnąć."
"Znamy coś bardziej szokujacego od skandalu.Prawdę."
"Wiem że mnie kochacie"
"Uroda=wygoda."
"Odwiedziny Sereny były krótkie i najwidoczniej nie za słodkie.
Ale wiecie, co jest słodkie?
Zemsta.
I podobno najlepiej smakuje na zimno."
"Co robię z samego rana? Nie śpię. Po co śnić, skoro prawdziwe życie jest takie pasjonujące? Czy może być coś lepszego od leniwej niedzieli? Od czytania w łóżku? Picia kawy? I jajecznicy? My na Manhattanie nie próżnujemy, śniadanie to wystawny brunch z szampanem i setką najbliższych przyjaciół... i wrogów."
"Dorastanie oznacza jedno – niezależność. Wszyscy tego chcemy. Czasem wykorzystujemy innych, żeby ją pozyskać. Czasem odnajdujemy ją w sobie. Czasem nasza niezależność przychodzi kosztem czegoś innego. A cena może być wysoka. Bo przeważnie, żeby pozyskać niezależność, musimy walczyć. Nigdy nie rezygnuj. Nigdy się nie poddawaj."
"W prestiżowych budynkach elity Manhattanu, czasami drzwi, które otwieramy, nalezą do kogoś innego. A czasami wpuszczamy kogoś, kto zostawia nas na lodzie. Jednakże czasem, pomimo naszych chęci, drzwi mają za dużo zamków."

O Boooooże, jak ja kocham Plotkarę. W rzeczywsitym życiu trzeba sobie jakoś radzić. Ze wszystkim. Czyżby Queen B coś knuła? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz